Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Zombie Land Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Za nim napiszesz przeczytaj.
Autor Wiadomość
Itaku Dandate

Siła: 2
Szybkość: 2
Wytrzymałość: 3
Poziom: 1
Multikonta: brak.
Wysłany: 2011-12-16, 03:01   Za nim napiszesz przeczytaj.

Chciał bym wyjaśnić kilka spraw, które na pewno będą tu dużo znaczyły. Po pierwsze jeśli kogoś zgłaszasz, zastanów się jeszcze raz czy warto. Jeśli oskarżenie będzie bezpodstawne lub nie będzie prawdą, możesz Ty zostać ukarany, zamiast oskarżonego. Po drugie proszę Was drodzy gracze, nie musicie zgłaszać wszystkiego co się dzieje na forum. Jeśli ktoś nie przestrzega przepisów forum, a widzisz, że na forum jest np. moderator, który może rozwiązać Wasz problem, napisz do niego, zamiast czekać kilka godzin aż ja lub inny człowiek z team'u zobaczy, że doszła skarga. Po trzecie nie ważne kogo zgłaszacie, mogę być to nawet i ja, wszyscy jesteśmy równymi użytkownikami i w świetle prawa wszyscy jesteśmy równi, więc jeśli jakiś MG lub Mod Was obrazi lub nie wiem co innego zrobi. Możecie zgłosić to tutaj, jeśli członek ZL będzie potem odgryzał się za skargę, a ja dowiem się o tym obiecuję Wam, że taki cwaniak szybko i boleśnie zostanie ukarany. Po czwarte i ostatnie, zgłoszenie skargi musi jakoś wyglądać więc tu macie przykład jak taką skargę złożyć :

Oskarżony - nazwa gracza którego oskarżacie
Powód oskarżenia - co się stało, że właśnie ten użytkownik został zgłoszony przez np. Ciebie. Opisz to w max 3 zdaniach.
Dowody - jeśli macie jakieś dowody, które wskazują, że właśnie oskarżony popełnił "zbrodnie" przeciwko użytkownikom, czy komu tam. Może być link, obrazek, nie wiem co jeszcze byle by był jakiś dowód, ale jeśli nie ma żadnego dowodu to zostaw to miejsce puste

To na tyle życzę "miłego" zgłaszania innych graczy pozdrawiam Itaku.

Kiedy wolność płonie, Ostateczne Rozwiązanie
Marzenia znikają, a wszelka nadzieja obraca się w pył
Kiedy miliony płoną, kurtyna opadła
Straceni dla świata, kiedy giną w płomieniach.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi