Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Zombie Land Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
News 3
Autor Wiadomość
Itaku Dandate

Siła: 2
Szybkość: 2
Wytrzymałość: 3
Poziom: 1
Multikonta: brak.
Wysłany: 2012-01-28, 20:25   News 3

Witajcie, po chwilowym zawieszeniu forum wracamy do gry, może i powód zamknięcia był głupi, ale to była moja decyzja, która wydawała mi się właściwa i dalej się taką wydaje, więc jeśli macie jakieś zażalenia proszę kierować je od razu do mnie, nie do moderatorów, którzy nie mają nic wspólnego z zawieszeniem działalności pbf'a.
Gdy forum było wyłączone It nie spał i zwerbował jedną nową lecz cenną osóbkę - doszła do nas Celty (Moderator) a Akarian (Nowy Mod, były Adm) został degradowany do funkcji moderatora, przykro mi z tego powodu, ale on jest wieelkim leniem.
Dziś skończyłem dodawać krytyki do broni palnej i do mieczy, włóczni jeszcze nie ma, ale postaram się je dodać, lecz nie oczekujcie rewelacji, ponieważ będę wymyślał je sam, no więc... xD No, kolejną sprawą jest event Bożonarodzeniowy, który nie został zakończony i czy będziecie chcieli by był dalej prowadzony, już nie przez It'a, tylko wybiorę do tego nową osobę. Gdy wybierzecie ten ciąg dalszy eventu Bożonarodzeniowego to prawdopodobnie będziemy musieli zrezygnować z Eventu Walentynkowego, ponieważ nie chce by dwa eventy były w tym samym czasie, powstanie wtedy jeden wielki haos... dobra już z jednym był, ale to nie moja zasługa, tylko nieprzygotowanego Arkariana.

Dzięki nowej członkini Teamu ZL (Celty, której bardzo dziękuje) dostaliśmy nowy regulamin z którym jesteście proszeni o zapoznanie się. Tutaj klikacie i regulamin czytacie

Dobra to by było na tyle, jeśli będę chciał coś jeszcze ogłosić to po prostu napisze to w ogłoszeniu ^^. Na razie żegnam się z Wami i idę pracować nad nowymi rzeczami do forum.

Odpowiedz do tematu